Tłokowe pompy sprężarkowe

Tłokowa pompa sprężarkowa kompresor

Tłokowa pompa sprężarkowa kompresor

Wydajność praktyczna (l/min): 560
Maksymalne sprężanie (bar): 10

Tłokowa pompa sprężarkowa

Tłokowa pompa sprężarkowa

Wydajność praktyczna (l/min): 328
Maksymalne sprężanie (bar): 10

 

Tłokowa pompa sprężarkowa-dwucylindrowa

Tłokowa pompa sprężarkowa-dwucylindrowa

Wydajność praktyczna (l/min): 266
Maksymalne sprężanie (bar): 10

 

Tłokowe pompy sprężarkowe

Niezawodne tłokowe pompy sprężarkowe spełniają wszystkie dyrektywy Unii Europejskiej. To niewielkie maszyny, które mogą znaleźć się na wyposażeniu firm działających w wielu branżach przemysłowych. Sprzęt ten przyda się także domowym majsterkowiczom. 

Atestowana i certyfikowana, tłokowa pompa sprężarkowa, która znajduje się w atrakcyjnej ofercie naszego sklepu internetowego, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To sprzęt skutecznie zabezpieczony przed negatywnym działaniem wielu czynników zewnętrznych. Może on znajdować się w pomieszczeniach słabo wentylowanych i nieogrzewanych, ponieważ został wykonany z materiałów odpornych na korodowanie i uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio dobrana tłokowa pompa sprężarkowa pokryje w pełni zapotrzebowanie na sprężone powietrze, jakie występuje w niewielkich warsztatach, w zakładach przemysłowych lub też mikrofirmach, świadczących usługi dla wybranych kontrahentów. Warto zwrócić uwagę na to, że zaawansowana technologicznie tłokowa pompa sprężarkowa posiada szereg innowacyjnych rozwiązań. Przede wszystkim w jej konstrukcji zauważyć można efektywnie działające osłony dźwiękochłonne. Eliminują one problem nadmiernego emitowania hałasu, negatywnie wpływającego na osoby znajdujące się nieopodal tego urządzenia.

Tłokowe pompy sprężarkowe o niskim poborze energii elektrycznej 

Oferowana przez nas tłokowa pompa sprężarkowa to sprzęt dostarczany do wybranego klienta wraz z instrukcją obsługi w języku polskim i wszystkimi wymaganymi akcesoriami montażowymi. Dzięki temu urządzenie to może być od razu podłączone do źródła zasilania i używane zgodnie ze swoim podstawowym przeznaczeniem. Proponowany przez nas produkt jest pozbawiony jakichkolwiek wad fabrycznych. To urządzenie zaprojektowane i wykonane w najlepszej firmie, specjalizującej się w tworzeniu kompresorów przemysłowych, dedykowanych firmom z różnych sektorów. Rekomendowana tłokowa pompa sprężarkowa jest urządzeniem w pełni bezpiecznym w obsłudze. Sprzęt ten nie pobiera zbyt wiele energii elektrycznej, dlatego też jest ekonomiczny w eksploatacji i przede wszystkim niezawodny w działaniu. W trakcie konstruowania tego doskonałego urządzenia, wyeliminowano problem występowania tak zwanego jałowego biegu, który może doprowadzić do pochłaniania bardzo dużej ilości energii elektrycznej w czasie, gdy urządzenie pracuje z relatywnie niską mocą. Wyposażona w niezawodne w działaniu silnik tłokowa pompa sprężarkowa wyróżnia się efektywnym działaniem. Sprzęt ten może pracować nawet przez kilkanaście godzin na dobę, bez potrzeby odłączania go od źródła zasilania. 

Pompa sprężarkowa generująca ciśnienie na optymalnym poziomie 

Zaprojektowana przez znaną na rynku markę pompa sprężarkowa posiada jeden stopień sprężania. Wbudowane w nią cylindry, doskonale spełniają swoje podstawowe zadanie, poprawiając wydajność działania tego sprzętu. To urządzenie o wysokich obrotach pompy. Zostało ono bardzo dokładnie przetestowane w warunkach laboratoryjnych, gdzie potwierdzono jego wysoką wydajność teoretyczną i praktyczną, przy ciśnieniu utrzymującym się na poziomie do 8 bar. Pragniemy nadmienić, że w asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się pompa sprężarkowa, która może generować ciśnienie pracy nawet do 10 bar. To produkt posiadający optymalnie dobraną średnicę koła pasowego, co wpływa na jego szybkie i sprawne działanie, niezależnie od stopnia wyeksploatowania poszczególnych elementów składowych. W konstrukcji tego sprzętu zauważyć można otwory montażowe ułatwiające przytwierdzenie części, jak również ich błyskawiczną wymianę, gdy zajdzie taka potrzeba. Kompaktowe wymiary i niewielka waga, którymi wyróżnia się polecana przez nas pompa sprężarkowa sprawiają, że jest to sprzęt mający szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. 

Nowoczesna pompa sprężarkowa produkująca optymalną ilość sprężonego powietrza 

Zaawansowana technologicznie pompa sprężarkowa wyróżnia się bardzo wydajną pracą. Sprzęt ten może w ciągu minuty sprężyć aż 217 l powietrza. Pozwala to na wykorzystanie tego urządzenia do prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Sprzęt ten przyda się także domowym majsterkowiczom i osobom prowadzącym różnego typu działalności gospodarcze, w których wymagane jest zastosowanie niewielkiego urządzenia, dostarczającego optymalną ilość sprężonego powietrza. Rekomendowana przez nas pompa sprężarkowa posiada trwałe, żeliwne cylindry. To sprzęt produkowany na terenie Unii Europejskiej, dlatego też jest on aprobowany przez wszystkie kraje członkowskie, należące do tego związku państw. Wysokiej klasy zawory ze stali nierdzewnej, które posiada wyżej wymieniony sprzęt, gwarantują szybkie i efektywne sprężanie. To produkt wyposażony w kuty wał korbowy, nie ulegający uszkodzeniu czy też rdzewieniu, nawet po wielu latach eksploatacji wybranego modelu pompy sprężarkowej. To atrakcyjne cenowo urządzenie jest wyposażone także w dodatkowe elementy konstrukcyjne w postaci głowicy, chłodnicy i skrzyni korbowej. Wszystkie te części zostały wykonane z bardzo lekkiej stali nierdzewnej. 

Wysokiej klasy tłokowe pompy sprężarkowe mają zastosowanie niemal w każdej branży przemysłu. Sprzęt ten wyróżnia się wysoką wydajnością działania i konstrukcją, zabezpieczoną przed uszkodzeniami mechanicznymi.